akupunktura klasyczna

Akupunktura polega na nakłuwaniu cienkim, jednorazowymi i sterylnymi igłami obszarów w ciele, gdzie skoncentrowana jest energia qi czyli tzw punktów akupunkturowych. Głównych punktów jest 365 i są one rozmieszczone na całym ciele, włącznie z głową.

Energia qi przepływa wzdłuż określonych ścieżek, zwanych meridianami, w całym organizmie. Ten stały strumień energii utrzymuje siły Yin i Yang w równowadze. Jeśli jednak przepływ energii zostaje z jakiegoś powodu zablokowany, albo zaburzony, zakłócenia te mogą prowadzić do bólu, dysfunkcji, osłabienia lub choroby. Akupunktura może uwolnić zablokowaną qi w organizmie jednocześnie stymulując naturalna zdolność organizmu do regeneracji i powrotu do stanu równowagi czyli zdrowia.

Zabiegi są bezbolesne, trwają ok. 15 min a liczba igieł zależny od indywidualnego przypadku.
Nie ma choroby, w której akupunktura nie okazałaby się pomocna a na wiele z nich jest ona skutecznym remedium.

LISTA
USŁUG
CENNIK

cennik

1. Pierwsza wizyta

obejmuje diagnozę wg medycyny chińskiej opartą na dogłębnym wywiadzie, badaniu pulsu i języka, zalecenia dietetyczne, sugestie ziół i suplementów naturalnych oraz zabieg akupunktury

60 minut / 300 pln

2. Kolejne wizyty

zabieg akupunktury, monitorowanie działania diety i ziół wraz z ewentualną ich modyfikacją

30 min / 170 pln

KONTAKT

KONTAKT

Przed zgłoszeniem się na wizytę, proszę pobrać, wypełnić i wydrukować załączoną ankietę stanowiącą wsparcie diagnozy i leczenia.