ziołolecznictwoA. Ziołolecznictwo: zioła polskie i chińskie'Przeciw każdej dolegliwości wyrosło zioło lecznicze.' Paracelsus

W ziołolecznictwie i profilaktyce zioła stosuje się odkąd istnieje ludzkość. Dzisiejsza nauka potwierdza skuteczność domowych sposobów, czyli potwierdza też dawno zdobytą wiedzę naszych przodków, przekazywaną przez tysiąclecia z pokolenia na pokolenie. Pacjenci mogą być zaskoczeni, że prawie każda tabletka syntetyczna znajduje swój odpowiednik w świecie natury jak chociażby zawierającą salicylany kora wierzby, która z powodzeniem może zastąpić aspirynę. Jedynie, czego potrzeba to trafna diagnoza i identyfikacja dolegliwości – a wtedy efektywnie można dobrać odpowiedni zestaw ziół.

B. Ziołolecznictwo: zioła chińskie

W ziołolecznictwie chińskim ważne są specyficzne cechy ziół, które z reguły nie są brane pod uwagę w ziołach zachodnich – cechy te mają za zadanie przywrócić zachwianą równowagę energetyczną w organizmie – czyli smak ziół, ich energia qi, kierunek działania oraz narząd na który oddziałują.

Preparaty chińskie sprzedawane w gabinecie pochodzą z pewnego źródła, są bezpieczne i dopuszczone do użytku na terenie naszego kraju. Zarówno polskie jak i chińskie zioła stanowią wsparcie terapii a ich spożywanie odbywa się pod kontrolą terapeuty.

LISTA
USŁUG
CENNIK

cennik

1. Pierwsza wizyta

obejmuje diagnozę wg medycyny chińskiej opartą na dogłębnym wywiadzie, badaniu pulsu i języka, zalecenia dietetyczne, sugestie ziół i suplementów naturalnych oraz zabieg akupunktury

60 minut / 300 pln

2. Kolejne wizyty

zabieg akupunktury, monitorowanie działania diety i ziół wraz z ewentualną ich modyfikacją

30 min / 170 pln

KONTAKT

KONTAKT

Przed zgłoszeniem się na wizytę, proszę pobrać, wypełnić i wydrukować załączoną ankietę stanowiącą wsparcie diagnozy i leczenia.